Ebisu City Stay 4F - 恵比寿 シティステイ 4F

  • 56 μ²

Το διαμέρισμα Ebisu City Stay 4F - 恵比寿 シティステイ 4F Τόκιο 56 τ.μ. Απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Μπίρας Γιεμπίσου και μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα. Το Άγαλμα Hachikō βρίσκεται 2 χλμ. από το διαμέρισμα, ενώ η Ιερή Πύλη Meiji Jingu είναι σε απόσταση 3 χλμ.

Το κατάλυμα διαθέτει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες. Το διαμέρισμα διαθέτει μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Το διαμέρισμα Ebisu City Stay 4F - 恵比寿 シティステイ 4F έχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και γυάλινα σκεύη για την άνεσή σας.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από το σιδηροδρομικό σταθμό Ebisu. Το Πάρκο Σίμπα απέχει 3,1 χλμ. από το διαμέρισμα Ebisu City Stay 4F - 恵比寿 シティステイ 4F. Ο πλησιέστερος σταθμός του μετρό είναι Hiroo που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Ebisu City Stay 4F - 恵比寿 シティステイ 4F Τόκιο
The Contrail Ebisu
Τιμή μόνο για κινητά

The Contrail Ebisu

5.4
Αξιοπρεπές 8 σχόλια
332 μ από το κατάλυμα
USD 57 USD 51
ανά νύχτα
Welcome To Shibuya Ebisu
Τιμή μόνο για κινητά

Welcome To Shibuya Ebisu

6.6
Ευχάριστο 7 σχόλια
335 μ από το κατάλυμα
USD 131 USD 118
ανά νύχτα
Penthouse 1-Bedroom Flat In Hiroo Shibuya
Τιμή μόνο για κινητά

Penthouse 1-Bedroom Flat In Hiroo Shibuya

7.2
Καλό 9 σχόλια
369 μ από το κατάλυμα
USD 237 USD 213
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας7渋保生環第868号
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Ebisu City Stay 4F - 恵比寿 シティステイ 4F;
      Το διαμέρισμα Ebisu City Stay 4F - 恵比寿 シティステイ 4F είναι στο κέντρο του Τόκιο, κοντά σε Nanbuzaka Church.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Ebisu City Stay 4F - 恵比寿 シティステイ 4F;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Ebisu City Stay 4F - 恵比寿 シティステイ 4F περιλαμβάνουν Πύργος του Τόκιο, Πάρκο Γιογιόγκι καθώς και Διασταύρωση της Σιμπούγια.
    • Στο το διαμέρισμα Ebisu City Stay 4F - 恵比寿 シティステイ 4F προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Ebisu City Stay 4F - 恵比寿 シティステイ 4F περιλαμβάνουν Restaurantokada και And The Friet Hiroo και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Ebisu City Stay 4F - 恵比寿 シティステイ 4F Τόκιο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο